Hakkımızda

2018 yılının 6. ayında Yayın hayatına başlayan Mezat Dükkanı sitemizde Müşteri memnuniyeti eksenli bir çalışma içerisinde ekip arkadaşlarımız ile özverili bir şekilde çalışmaya başladık.

Ürün alan koleksiyoner arkadaşlar-abilerimiz -kardeşlerimizden en geç 5 iş günü içerisinde ödemelerini yapmalarını rica ediyoruz.

Ödemesi gelen Ürünler 3 iş gününde kargoya verilir.

Mezatlarda Ürün kalan müşterilerimizin ürünü beğenmeme durumunda bizimle irtibata geçerek "Ürün-ler eline geçtikten sonra" 1 hafta içerisinde geri iade etme hakkı vardır .

1.1.2023 itibari ile Mezatlarda satılan ürünler  satış fiyatı üzerinden %15 komisyon + %18 kdv tutarı uygulanmaktadır tüm müşterilerimizin bilgilerine sunulur.


Ödemesi gelmeyen ürünlerin satışı sizlere haber verdikten sonra iptal olur.

Satılan ürünlerin satış fiyatı üzerinden %15 komisyon ücreti alınır.

Sitemize 18 Yaşından Küçükler üye Olamaz. Alışveriş Yapamaz.


Ürünler ARAS kargo ile anlaşmalı olarak gönderilir . Başka Bir Kargo Firmasıyla Ürün Göndermiyoruz.

Kargo ücreti alıcıya aittir.

Mezatlarda ürün kalan koleksiyonerlere kısa mesaj yoluyla-telefon ile ulaşacağız ve ödeme yöntemi ve kalan ürünlerle ilgili bilgileri vereceğiz.

Takip ettiğiniz ürünler için son saniyeyi beklemeyin lütfen çünki canlı mezat bitiminde istediğiniz ürünün sizde kalması garanti olmayabilir.

Sitemizdeki Mezatlara ürün gönderebilirsiniz bunun için  mezatdukkani1@gmail.com dan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

MEZATLARDA ÜRÜN KALAN MÜŞTERİLER 1 AY İÇERİSİNDE ÜRÜNÜN ÖDEMESİNİ YAPMAZSA VEYA ALICI TARAFINDAN İPTAL EDİLİRSE BU ÜRÜNLERİN SATIŞI İPTAL OLUR VE YENİ AÇILAN MEZATLARDA BU ÜRÜNLER TEKRAR SATIŞA ÇIKAR. 

KREDİ KARTI İLE ÖDEME ALMA YÖNTEMİMİZ MALESEF YOKTUR .